USŁUGI KREŚLARSKIE (drafting services)

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i Partnerów, oferujemy Państwu szeroko pojętą i kompleksową realizację różnego rodzaju cyfrowych prac rysunkowych, kreślarskich oraz digitalizacji w branży sanitarnej i HVAC.
Realizujemy poniższy zakres usług:
  • Przerysowanie szkiców, schematów, rzutów, rozwinięć, profili, itp. z wersji papierowej, ozalid lub kalka do wersji elektronicznej CAD. Opracowana na podstawie dokumentacji w formie tradycyjnej wersja elektroniczna (do formatów .dwg, oraz .pdf), diametralnie ułatwia archiwizację, przeszukiwanie, wydruki, a także bieżącą eksploatację obiektu oraz identyfikację i usuwanie potencjalnych awarii.
  • Inwentaryzacja istniejących instalacji sanitarnych, grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, w możliwym do przeprowadzenia w danym obiekcie budowlanym zakresie.
  • Modelowanie informacji o budynku (BIM) na podstawie materiałów otrzymanych np. w wersji CAD 2D.  Ze względu na wzrost zapotrzebowania na dokumentacje w standardzie Building Information Modeling, współpracujemy z Inwestorami, Projektantami, Biurami i pracowniami projektowymi branży sanitarnej, grzewczej i wentylacyjnej. Modele 3D (w formacie .ifc) realizujemy na podstawie otrzymanego projektu technicznego wykonawczego.

Gwarantujemy rzetelną i terminową realizację danej usługi.

Pracujemy na najnowszych programach z rodziny CAD oraz BIM (Building Information Modeling).

Zapraszamy do współpracy...
 
SPRINGAP Instalacje Sanitarne i HVAC Kraków

Misja firmy

Szeroko pojęta branża sanitarna i HVAC to dla naszego Zespołu Inżynierów nie tylko praca, lecz przede wszystkim pasja. Tworzymy w Krakowie instalacje szyte na miarę każdej inwestycji, a więc zoptymalizowane pod względem ceny i kosztów realizacji oraz eksploatacji. W sposób elastyczny i kreatywny dostosowujemy rozwiązania techniczne do oczekiwań i wymogów stawianych przez Inwestora i Architekta...

Czytaj więcej