PROJEKTOWANIE PRZYŁĄCZY

W ofercie firmy SPRINGAP Kraków znajdują się projekty przyłączy wodociągowych, kanalizacyjnych, ciepłowniczych oraz gazowych głównie w Krakowie i w gminach powiatu krakowskiego (Zabierzów, Liszki, Krzeszowice, Skawina, Czernichów, Zielonki, Wielka Wieś, Michałowice, Igołomia-Wawrzeńczyce, Kocmyrzów-Luborzyca, Mogilany, itd). Wykonujemy również projekty obiektów takich jak przydomowe przepompownie ścieków i wody, studnie (głównie głębinowe), hydrofornie, przydomowe oczyszczalnie ścieków i zbiorniki o różnych funkcjach (retencyjne oraz bezodpływowe na wody opadowe i ścieki bytowo-gospodarcze tzw. szamba), studnie chłonne, oferujemy także dobór pomp, separatorów, regulatorów przepływu oraz innych urządzeń i armatury. Przygotowujemy także projekty magazynowania, zagospodarowania i wykorzystania wód opadowych wraz z centralami deszczowymi. Opracowujemy również opinie techniczne budowy, rozbudowy czy modernizacji przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych z instalacjami a także obliczenia hydrauliczne.
 
W trosce o koszt inwestycji do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, szczegółowo analizując technologię przy pomocy której wykonana zostanie dana infrastruktura, aby zoptymalizować koszty budowy oraz późniejszą eksploatację wykonanych rurociągów i urządzeń.
 
Istnieje możliwość kompleksowego wykonania przez naszą firmę całego procesu inwestycyjnego związanego z budową wszystkich przyłączy,  zapraszamy do zapoznania się z pozycją "Obsługa inwestycji".
czytaj więcej
SPRINGAP Instalacje Sanitarne i HVAC Kraków

Misja firmy

Szeroko pojęta branża sanitarna i HVAC to dla naszego Zespołu Inżynierów nie tylko praca, lecz przede wszystkim pasja. Tworzymy w Krakowie instalacje szyte na miarę każdej inwestycji, a więc zoptymalizowane pod względem ceny i kosztów realizacji oraz eksploatacji. W sposób elastyczny i kreatywny dostosowujemy rozwiązania techniczne do oczekiwań i wymogów stawianych przez Inwestora i Architekta...

Czytaj więcej