PROJEKTOWANIE INSTALACJI WEWNĘTRZNYCH SANITARNYCH I HVAC

W ofercie firmy SPRINGAP Kraków znajdują się projekty techniczne instalacji: wodociągowych, przeciwpożarowych, ciepłej wody użytkowej, kanalizacyjnych, gazowych, pomp ciepła, centralnego ogrzewania, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.
 
Instalacje wody zimnej i ciepłej wody użytkowej, kanalizacyjne, gazowe, centralnego ogrzewania, wentylacyjne i klimatyzacyjne są nieodzownym elementem niemal każdego budynku. Istotnym jest więc aby zostały one zaprojektowane a także wykonane z ogromną dbałością o każdy odcinek rurociągu, armatury i zastosowane urządzenia. Rozprowadzenie wody zimnej, ciepłej wody użytkowej oraz centralne ogrzewanie każdego budynku wraz ze źródłem ciepła, a także instalacje wentylacji i klimatyzacji muszą spełniać szerokie wymogi funkcjonalności. Zapewnienie wysokiego komfortu korzystającym z przyborów sanitarnych mieszkańców czy personelu wiąże się przede wszystkim z wysokimi oczekiwaniami jakościowymi zastosowanych rozwiązań technicznych przy równoczesnym spełnianiu optymalnych parametrów ekonomicznych budowy i eksploatacji inwestycji. Istotne jest by każda instalacja wraz z doborem urządzeń została dokładnie zaprojektowana i wykonana. Wszystko to musi być poparte doświadczeniem zespołu projektantów sanitarnych i HVAC, zastosowane rozwiązania muszą zapewnić wysoki standard dla zamieszkania, wypoczynku, relaksu i pracy ludzi.
 
W trosce o koszt inwestycji do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, szczegółowo analizując technologię przy pomocy której wykonana zostanie dana instalacja, aby zoptymalizować koszty budowy oraz późniejszą eksploatację wykonanych urządzeń.
 
Istnieje możliwość kompleksowego wykonania przez naszą firmę całego procesu inwestycyjnego związanego z budową instalacji sanitarnych i HVAC: zapraszamy do zapoznania się z pozycję "Obsługa inwestycji".
czytaj więcej
SPRINGAP Instalacje Sanitarne i HVAC Kraków

Misja firmy

Szeroko pojęta branża sanitarna i HVAC to dla naszego Zespołu Inżynierów nie tylko praca, lecz przede wszystkim pasja. Tworzymy w Krakowie instalacje szyte na miarę każdej inwestycji, a więc zoptymalizowane pod względem ceny i kosztów realizacji oraz eksploatacji. W sposób elastyczny i kreatywny dostosowujemy rozwiązania techniczne do oczekiwań i wymogów stawianych przez Inwestora i Architekta...

Czytaj więcej