NADZÓR INWESTORSKI, DORADZTWO

Doświadczenie w budowie i eksploatacji systemów zaopatrzenia w wodę oraz odprowadzenia ścieków a także instalacji sanitarnych i HVAC, pozwala nam zaoferować Państwu doradztwo w trakcie eksploatacji oraz nadzór inwestorski podczas wykonywania rożnego rodzaju inwestycji lub Program Funkcjonalno Użytkowy.
 
Brak zewnętrznej kontroli nad budową, rodzajem użytych materiałów oraz rozwiązaniami technicznymi zastosowanymi w projekcie może w przyszłości narazić Inwestora na wiele dodatkowych kosztów związanych z awariami wykonanej infrastruktury, a których wartość jest niewspółmiernie wysoka w stosunku do kosztów nadzoru.
 
Zachęcamy więc do skorzystania z naszej wiedzy i doświadczenia, zarówno w trakcie projektowania czy realizacji inwestycji jak również podczas rozwiązywania problemów związanych z obsługą oraz prawidłowym funkcjonowaniem istniejącej infrastruktury i obiektów.
 
Zapraszamy do współpracy...
SPRINGAP Instalacje Sanitarne i HVAC Kraków

Misja firmy

Szeroko pojęta branża sanitarna i HVAC to dla naszego Zespołu Inżynierów nie tylko praca, lecz przede wszystkim pasja. Tworzymy w Krakowie instalacje szyte na miarę każdej inwestycji, a więc zoptymalizowane pod względem ceny i kosztów realizacji oraz eksploatacji. W sposób elastyczny i kreatywny dostosowujemy rozwiązania techniczne do oczekiwań i wymogów stawianych przez Inwestora i Architekta...

Czytaj więcej