PROJEKTOWANIE SIECI WODOCIĄGOWYCH

 W ofercie firmy SPRINGAP Kraków znajduje się projektowanie sieci wodociągowych. Wykonujemy również projekty obiektów inżynierskich takich jak przepompownie i zbiorniki wody, hydrofornie, komory zasuw, chlorownie, stacje uzdatniania wody, itp., oferujemy także dobór pomp oraz innych urządzeń i armatury.
Opracowujemy koncepcje budowy, rozbudowy i modernizacji systemów zaopatrzenia w wodę, obliczenia i cyfrowe symulacje hydrauliczne oraz Programy Funkcjonalno Użytkowe (PFU).
 
Doprowadzenie wody jest podstawowym medium każdego budynku. Ważne jest więc aby sieć, przyłącze oraz towarzyszące im urządzenia zostały zaprojektowane a także wykonane z ogromną dbałością o każdy odcinek i armaturę rurociągu oraz obiektów towarzyszących. Istotne jest by każdy odcinek wodociągu został dokładnie zaprojektowany i wykonany. Wszystko to musi być poparte wiedzą i doświadczeniem zespołu inżynierów sanitarnych.
 
W trosce o koszt inwestycji do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, szczegółowo analizując technologię przy pomocy której wykonana zostanie dana infrastruktura, aby zoptymalizować koszty budowy oraz późniejszą eksploatację wykonanych rurociągów i urządzeń.
 
Propozycje rozwiązań podczas projektowania, modernizacji i doradztwa poparte są naszym doświadczeniem w eksploatacji systemów  zaopatrzenia w wodę.
 
Istnieje możliwość kompleksowego wykonania przez naszą firmę całego procesu inwestycyjnego związanego z budową wodociągów,  zapraszamy do zapoznania się z pozycją "Obsługa inwestycji".
czytaj więcej
SPRINGAP Instalacje Sanitarne i HVAC Kraków

Misja firmy

Szeroko pojęta branża sanitarna i HVAC to dla naszego Zespołu Inżynierów nie tylko praca, lecz przede wszystkim pasja. Tworzymy w Krakowie instalacje szyte na miarę każdej inwestycji, a więc zoptymalizowane pod względem ceny i kosztów realizacji oraz eksploatacji. W sposób elastyczny i kreatywny dostosowujemy rozwiązania techniczne do oczekiwań i wymogów stawianych przez Inwestora i Architekta...

Czytaj więcej